SR731JRTTD8R25F
MFR.Part #
SR731JRTTD8R25F
JLCPCB Part #
C5925782
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS