SR731JRTTD3R3J
MFR.Part #
SR731JRTTD3R3J
JLCPCB Part #
C7369414
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS