SR731JRTTD2R4G
MFR.Part #
SR731JRTTD2R4G
JLCPCB Part #
C7016476
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS