SR731JRTTD1R91F
MFR.Part #
SR731JRTTD1R91F
JLCPCB Part #
C7084255
Description
-55℃~+155℃ 1.91Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS