SR731JRTTD1R74F
MFR.Part #
SR731JRTTD1R74F
JLCPCB Part #
C7016464
Description
-55℃~+155℃ 1.74Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS