SR731JRTTD1R43F
MFR.Part #
SR731JRTTD1R43F
JLCPCB Part #
C7016450
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS