SR731JRTTD1R37F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731JRTTD1R37F
JLCPCB Part #
C5760327
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS