SR731JRTTD1R10F
MFR.Part #
SR731JRTTD1R10F
JLCPCB Part #
C4280883
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS