SR731ETTP5R6J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731ETTP5R6J
JLCPCB Part #
C2600074
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 167mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS