SR731ETTP2R2J
MFR.Part #
SR731ETTP2R2J
JLCPCB Part #
C2600053
Description
-55℃~+150℃ 167mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS