SR731ETTP1R8J
MFR.Part #
SR731ETTP1R8J
JLCPCB Part #
C2600057
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 167mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS