SR731ETTP1R20F
MFR.Part #
SR731ETTP1R20F
JLCPCB Part #
C4164552
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 167mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS