SLR1TTER787D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTER787D
JLCPCB Part #
C4213490
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 787mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS