SLR1TTE9530D
MFR.Part #
SLR1TTE9530D
JLCPCB Part #
C4225337
Description
-55℃~+180℃ 1W 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS