SLR1TTE913J
MFR.Part #
SLR1TTE913J
JLCPCB Part #
C4200233
Description
-55℃~+180℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS