SLR1TTE911J
MFR.Part #
SLR1TTE911J
JLCPCB Part #
C4052663
Description
-55℃~+180℃ 1W 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS