SLR1TTE9093D
MFR.Part #
SLR1TTE9093D
JLCPCB Part #
C4055998
Description
-55℃~+180℃ 1W 909kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS