SLR1TTE822J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE822J
JLCPCB Part #
C4068212
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS