SLR1TTE8203D
MFR.Part #
SLR1TTE8203D
JLCPCB Part #
C4174754
Description
-55℃~+180℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS