SLR1TTE8200D
MFR.Part #
SLR1TTE8200D
JLCPCB Part #
C4275924
Description
-55℃~+180℃ 1W 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS