SLR1TTE8063F
MFR.Part #
SLR1TTE8063F
JLCPCB Part #
C4188505
Description
-55℃~+180℃ 1W 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS