SLR1TTE7873F
MFR.Part #
SLR1TTE7873F
JLCPCB Part #
C4193237
Description
-55℃~+180℃ 1W 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS