SLR1TTE7501D
MFR.Part #
SLR1TTE7501D
JLCPCB Part #
C4221221
Description
-55℃~+180℃ 1W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS