SLR1TTE6R19D
MFR.Part #
SLR1TTE6R19D
JLCPCB Part #
C4151378
Description
-55℃~+180℃ 1W 6.19Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS