SLR1TTE682J
MFR.Part #
SLR1TTE682J
JLCPCB Part #
C3942635
Description
-55℃~+180℃ 1W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS