SLR1TTE6811F
MFR.Part #
SLR1TTE6811F
JLCPCB Part #
C4264256
Description
-55℃~+180℃ 1W 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS