SLR1TTE622J
MFR.Part #
SLR1TTE622J
JLCPCB Part #
C4353440
Description
-55℃~+180℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS