SLR1TTE621J
MFR.Part #
SLR1TTE621J
JLCPCB Part #
C4066128
Description
-55℃~+180℃ 1W 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS