SLR1TTE60R4D
MFR.Part #
SLR1TTE60R4D
JLCPCB Part #
C4307256
Description
-55℃~+180℃ 1W 60.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS