SLR1TTE5R49D
MFR.Part #
SLR1TTE5R49D
JLCPCB Part #
C3944567
Description
-55℃~+180℃ 1W 5.49Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS