SLR1TTE5603D
MFR.Part #
SLR1TTE5603D
JLCPCB Part #
C4334652
Description
-55℃~+180℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS