SLR1TTE5362D
MFR.Part #
SLR1TTE5362D
JLCPCB Part #
C4174267
Description
-55℃~+180℃ 1W 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS