SLR1TTE5230F
MFR.Part #
SLR1TTE5230F
JLCPCB Part #
C4173141
Description
-55℃~+180℃ 1W 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS