SLR1TTE514J
MFR.Part #
SLR1TTE514J
JLCPCB Part #
C3936115
Description
-55℃~+180℃ 1W 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS