SLR1TTE5110D
MFR.Part #
SLR1TTE5110D
JLCPCB Part #
C3967347
Description
-55℃~+180℃ 1W 511Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS