SLR1TTE5102D
MFR.Part #
SLR1TTE5102D
JLCPCB Part #
C4242195
Description
-55℃~+180℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS