SLR1TTE4222D
MFR.Part #
SLR1TTE4222D
JLCPCB Part #
C4050372
Description
-55℃~+180℃ 1W 42.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS