SLR1TTE3900D
MFR.Part #
SLR1TTE3900D
JLCPCB Part #
C4198333
Description
-55℃~+180℃ 1W 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS