SLR1TTE3741F
MFR.Part #
SLR1TTE3741F
JLCPCB Part #
C4198568
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS