SLR1TTE361J
MFR.Part #
SLR1TTE361J
JLCPCB Part #
C4149884
Description
-55℃~+180℃ 1W 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS