SLR1TTE34R0F
MFR.Part #
SLR1TTE34R0F
JLCPCB Part #
C4318207
Description
-55℃~+180℃ 1W 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS