SLR1TTE34R0D
MFR.Part #
SLR1TTE34R0D
JLCPCB Part #
C3978133
Description
-55℃~+180℃ 1W 34Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS