SLR1TTE3241F
MFR.Part #
SLR1TTE3241F
JLCPCB Part #
C4265964
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS