SLR1TTE2R2J
MFR.Part #
SLR1TTE2R2J
JLCPCB Part #
C4182963
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS