SLR1TTE2943F
MFR.Part #
SLR1TTE2943F
JLCPCB Part #
C4142966
Description
-55℃~+180℃ 1W 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS