SLR1TTE2943D
MFR.Part #
SLR1TTE2943D
JLCPCB Part #
C4055112
Description
-55℃~+180℃ 1W 294kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS