SLR1TTE2872D
MFR.Part #
SLR1TTE2872D
JLCPCB Part #
C4306459
Description
-55℃~+180℃ 1W 28.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS