SLR1TTE27R0F
MFR.Part #
SLR1TTE27R0F
JLCPCB Part #
C3958644
Description
-55℃~+180℃ 1W 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS