SLR1TTE2740D
MFR.Part #
SLR1TTE2740D
JLCPCB Part #
C3976240
Description
-55℃~+180℃ 1W 274Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS