SLR1TTE273J
MFR.Part #
SLR1TTE273J
JLCPCB Part #
C4100534
Description
-55℃~+180℃ 1W 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS